Datum | Tijd | Vertrek | Vervoer | Thuisteam | Uitteam | Scheidsrechter | Zaalwacht | Scorebord | Accommodatie | Plaats |
17-1-2024 | 20:30 | 19:15 | Thrianta MW1 | KIOS '45 MW1 | Activum | HOOGEVEEN | ||||
20-1-2024 | 12:45 | 10:45 | Gerrit, Tim en Ilse | Stadskanaal '74 1 | KIOS '45 1 | De Veenhorst | MUSSELKANAAL | |||
20-1-2024 | 11:05 | 09:45 | Zwart Wit 3 | KIOS '45 2 | De Mors | DELDEN | ||||
20-1-2024 | 15:00 | 14:00 | Juventa 6 | KIOS '45 3 | De Beek | HARDENBERG | ||||
20-1-2024 | 14:30 | 13:15 | Demi, Schepers en Broenink | HKC (He) A1 | KIOS '45 A1 | OSG | HENGELO OV | |||
20-1-2024 | 13:15 | 11:40 | Grimme, Wind en de Lange | DOS '46/VDK Groep B2 | KIOS '45 B1 | De Eendracht | NIJEVEEN | |||
20-1-2024 | 13:00 | 12:00 | Drenten, de Jong en Bolks | Achilles (A) B1 | KIOS '45 B2 | Schelfhorst | ALMELO | |||
20-1-2024 | 11:00 | 09:55 | Willemien, Huber en Jurjens | NRC '22 D1 | KIOS '45 D1 | Diekmanhal | ENSCHEDE | |||
23-1-2024 | 21:00 | KIOS '45 MW1 | NKC '51 MW2 | Mollincksslag | BERGENTHEIM | |||||
27-1-2024 | 15:15 | KIOS '45 1 | Club Brothers 1 | Anja Prenger | Jikke Grimme en Danique Jasper | Mollincksslag | BERGENTHEIM | |||
27-1-2024 | 16:30 | 15:30 | Juventa 5 | KIOS '45 2 | De Beek | HARDENBERG | ||||
27-1-2024 | 14:00 | KIOS '45 3 | HKC (He) 4 | Marith Prenger | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
27-1-2024 | 14:30 | 12:55 | Bakhuis, Soeten en Kleinlugtenbeld | Olympia '22 A1 | KIOS '45 A1 | 't Timpke | BORCULO | |||
27-1-2024 | 12:55 | KIOS '45 B1 | EKC 2000 B1 | Ouder Schonewille | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
27-1-2024 | 10:40 | KIOS '45 B2 | Zwart Wit B2 | Ouder Grimme | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
27-1-2024 | 11:45 | KIOS '45 D1 | Korvesta D1 | Gert Huisman | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
27-1-2024 | 09:35 | KIOS '45 E1 | Korvesta E1 | Dennis Veldman | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
31-1-2024 | 20:30 | 19:30 | Achilles (A) MW1 | KIOS '45 MW1 | Schelfhorst | ALMELO | ||||
3-2-2024 | 18:45 | 17:00 | Daan, Kirsten en Steven | Vitesse (Be) 1 | KIOS '45 1 | Drenthehal | BEILEN | |||
3-2-2024 | 13:40 | 12:45 | Blauw Zwart 4 | KIOS '45 2 | 'n Dikken | WIERDEN | ||||
3-2-2024 | 14:35 | 13:35 | TOP (V) 2 | KIOS '45 3 | Het Punt | VROOMSHOOP | ||||
3-2-2024 | 14:30 | 13:10 | Klos, Maathuis en Jasper | KIA/Vefo B1 | KIOS '45 B1 | De Slenken | DE WIJK | |||
3-2-2024 | 14:05 | 13:05 | Nieuwlaar, Schonewille en Hofsink | Amicitia B2 | KIOS '45 B2 | De Stamper | VRIEZENVEEN | |||
3-2-2024 | 12:50 | 12:00 | Boers, Kleinlugtenbeld en Bonte | Juventa D2 | KIOS '45 D1 | De Beek | HARDENBERG | |||
3-2-2024 | 11:30 | 10:20 | Anne, Roring en Veldman | KIA/Vefo E1 | KIOS '45 E1 | De Slenken | DE WIJK | |||
6-2-2024 | 21:00 | KIOS '45 MW1 | TOP (V) MW1 | Mollincksslag | BERGENTHEIM | |||||
10-2-2024 | 15:25 | KIOS '45 2 | Juventa 5 | Gert Smit | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
10-2-2024 | 14:10 | KIOS '45 3 | Centrum 2 | Michael Buddingh | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
10-2-2024 | 12:55 | KIOS '45 A1 | HKC (He) A1 | Regina Maathuis | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
10-2-2024 | 11:50 | KIOS '45 B1 | Juventa B2 | Demi Hakkers | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
10-2-2024 | 10:40 | KIOS '45 B2 | WIKO B1 | Daan Withaar | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
10-2-2024 | 09:35 | KIOS '45 E1 | TOP (V) E3 | Ouder van Olst | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
24-2-2024 | 14:00 | 12:35 | Kirsten, Hofsink en Bolks | Ons Clubje B1 | KIOS '45 B2 | De Brug | ENSCHEDE | |||
27-2-2024 | 21:00 | KIOS '45 MW1 | Thrianta MW1 | Mollincksslag | BERGENTHEIM | |||||
2-3-2024 | 15:15 | 13:35 | Maaike, Noell, Remco E. | SDO (S) 1 | KIOS '45 1 | Sporthal Schoonoord | SCHOONOORD | |||
2-3-2024 | 16:20 | 15:00 | DOS-WK 5 | KIOS '45 2 | Diekmanhal | ENSCHEDE | ||||
2-3-2024 | 17:15 | 16:05 | NKC '51 6 | KIOS '45 3 | Het Ravijn | NIJVERDAL | ||||
2-3-2024 | 12:10 | 11:00 | Wind, Pullen en Broenink | Zwart Wit A1 | KIOS '45 A1 | De Mors | DELDEN | |||
2-3-2024 | 11:00 | 09:20 | Nieuwlaar, Bolks en Maathuis | Noveas B1 | KIOS '45 B1 | De Waterwyck | STEENWIJK | |||
2-3-2024 | 11:45 | 11:05 | Suzanne, Broekroelofs en Huisman (T) | SDO (W) D1 | KIOS '45 D1 | De Klaampe | WESTERHAAR-VRIEZENV WIJK | |||
2-3-2024 | 09:00 | 08:15 | de Lange, van Olst en Smit | Amicitia E5 | KIOS '45 E1 | De Stamper | VRIEZENVEEN | |||
9-3-2024 | 16:45 | KIOS '45 1 | Noveas 1 | Dineke Leemhuis | Sarah Schonewille en Ilse Bolks | Mollincksslag | BERGENTHEIM | |||
9-3-2024 | 15:20 | KIOS '45 2 | Groen Zwart/Phenix '72 1 | Dineke Leemuis | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
9-3-2024 | 14:05 | KIOS '45 3 | Zwart Wit 4 | Britt Schepers | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
9-3-2024 | 12:50 | KIOS '45 A1 | Blauw Zwart A1 | Wendy Wind | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
9-3-2024 | 10:40 | KIOS '45 B2 | Ons Clubje B1 | Ilona Bolks | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
9-3-2024 | 11:45 | KIOS '45 D1 | Achilles (A) D1 | Elma Soeten | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
9-3-2024 | 09:35 | KIOS '45 E1 | Juventa E4 | Ouder Smit | Mollincksslag | BERGENTHEIM | ||||
13-3-2024 | 21:00 | 19:45 | NKC '51 MW3 | KIOS '45 MW1 | Kruidenwijk | NIJVERDAL | ||||
16-3-2024 | 19:30 | 17:50 | Remco B., Maaike en Esther | Roreko 1 | KIOS '45 1 | De Marse | RUINEN | |||
16-3-2024 | 14:40 | 13:45 | Amicitia 5 | KIOS '45 2 | De Stamper | VRIEZENVEEN | ||||
16-3-2024 | 13:00 | 12:00 | Ilse, Soeten en Pullen | Achilles (A) A1 | KIOS '45 A1 | Schelfhorst | ALMELO | |||
16-3-2024 | 16:30 | 15:00 | Drenthen, Schonewille en de Jong | Devinco B2 | KIOS '45 B2 | Keizerslanden | DEVENTER | |||
16-3-2024 | 13:15 | 12:00 | Ardesch, Huisman (D) en van Nuil | NKC '51 D2 | KIOS '45 D1 | Het Ravijn | NIJVERDAL | |||
16-3-2024 | 09:00 | 07:50 | Anne, Veldman en de Lange | Roreko E1 | KIOS '45 E1 | De Slenken | DE WIJK | |||
19-3-2024 | 21:00 | 19:55 | Centrum MW1 | KIOS '45 MW1 | MFA De Beuk | DE KRIM |
Download hier het excel bestand.